• Jak okazywać sobie miłość?

  • Zrozum Psychologię
  • Różne
  • 19 marca 2018

  Dzień dobry

  dzisiaj dla Was kilka rad, jak okazywać sobie miłość. Czasem przez małe gesty możemy bardzo dużo dać drugiej osobie.

  1. Słuchaj partnera – to najważniejsze w związku. Słuchaj kiedy opowiada o pracy, kiedy narzeka na rodzinę, nawet kiedy plotkuje. To bardzo ważne, aby słuchać drugiego człowieka.
  2. Próbujcie razem nowych rzeczy – wspólne spędzanie czasu, pokonywanie razem nowych barier, bardzo pozytywnie na związek. Nowe doświadczenia pogłębiają wzajemną bliskość.
  3. Naucz swojego partnera/partnerkę tego w czym jesteś dobry – wspólne pasje bardzo dobrze scalają związek. Nawet jeśli np. uwielbiasz grać w koszykówkę a Twojej dziewczynie wychodzi to gorzej. Spróbuj dać jej kilka lekcji. Na pewno oboje będziecie mieć frajdę. Oczywiście nie zapomnij jej pochwalić, nawet jeśli nie będzie jej szło najlepiej.
  4. Szanujcie nawzajem swoje rodziny i bliskich – jeśli jesteś z kimś w związku, to tak jakbyś był z związku z jej/jego rodziną. Nie musisz lubić się ze wszystkimi, ale zdecydowanie nie powinieneś nikogo krytykować. Postaraj się być neutralnym
  5. Porozmawiajcie o swoich uczuciach – najlepiej przy romantycznej kolacji, z winem, która może mieć ciekawe zakończenie.. 🙂
  6. Stwórzcie coś wspólnego –  cokolwiek – może to być nawet wspólne gotowanie obiadu. Wspólne doświadczenia bardzo zbliżają.

  ZOSTAW KOMENTARZ

  jedenaście + pięć =